Reklama na Facebooku

Reklama na facebooku

Sprawimy, by o Twojej marce było

  • ZWRÓĆ UWAGĘ - Reklamy na Facebooku są estetyczne i pozwalaj na szeroką
  • POZWÓL SIĘ POZNAĆ - Użytkownicy odwiedzają Facebooka i Instagram, żeby odnajdywać nowe rzeczy, marki i firmy. Wykorzystaj to, aby trafić do swojego grona odbiorców.
  • WIĘKSZA SPRZEDAŻ - Dzięki reklamom Facebooka możesz promować swoje usługi, produkty, odwiedzenia strony internetowej czy też sklepu.
  • PAMIĘTAJ O FANACH - Fani marki od 4 do 6 razy chętniej dokonują zakupów od użytkowników, którzy nigdy nie znaleźli firmy na Facebooku. Bądź w stałym kontakcie z lojalnymi klientami.
  • OKREŚLONA GRUPA ODBIORCÓW - Twoje reklamy zostaną skierowane do określonej przez Ciebie grupy odbiorców
  • ZWIĘKSZONA SPRZEDAŻ - Reklamuj swoje produkty i powiększ sprzedaż

są kampanie reklamowe na Facebooku?

Dzięki reklamie na Facebooku nie tylko dotrzesz do klienta indywidualnego, ale zrealizujesz też kampanie reklamowe skierowane do firm.

Dodatkowo Facebook od pewnego czasu upodabnia swoją wyszukiwarkę do Google, to odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników, którzy coraz częściej szukają odpowiedzi w wewnętrznej wyszukiwarce Facebooka.  Dzięki temu ich profil jest pełniejszy, a kampanie Facebook Ads są jeszcze skuteczniejsze.

Czym tak naprawdę jest Facebook

Reklama na Facebooku to jedno z najskuteczniejszych narzędzi docierania do Klienta. Pozwala ona dotrzeć z przekazem reklamowym do ponad 15 milionów polskich internautów i internautek. Reklama dociera do bardzo sprecyzowanego użytkownika. Plusem reklamy na Facebooku jest możliwość dotarcia z reklamą do osób na konkretnych stanowiskach, czy szukasz pracownika, czy chcesz sprzedać usługę i produkty dla firm, możesz nawet dotrzeć do samego prezesa ze swoją reklamą. Największym jednak plusem Facebooka są dane behawioralne użytkowników – jego polubienia, śledzenie profili społecznościowych, komentarze dają możliwości bardzo skutecznego profilowania kampanii reklamowych.

Potencjał reklamy na

Facebook jest skutecznym narzędziem do pozyskiwania klientów. Wszystko dzięki temu, że można kierować reklamę do konkretnego użytkownika, dlatego reklama na Facebooku jest tak skuteczna na tak małym rynku, jak Legionowo. Nawet przy małym budżecie możesz dotrzeć do bardzo wyspecjalizowanej grupy klientów. Istnieje możliwość określenia wieku odbiorców, płci, zawodu i statusu cywilnego. Ponadto jest możliwość wybrania zainteresowań klientów, ich upodobań i preferencji. Reklama może być kierowana do znajomych i rodziny określonej grupy odbiorców. Dzięki reklamie na facebooku Twoi klienci widzą Ciebie jako znajomego na swojej Tablicy i przez to dażą Cie wiekszym zaufaniem i sympatją.

W jaki sposób działają na Facebooku?

 Najważniejsze w kampaniach reklamowych na Facebooku jest określenie celu, który chcemy osiągnąć i grupy docelowej, do której skierujemy przekaz. Dzięki miksowi danych deklaratywnych (tego, co użytkownik mówi o sobie) i behawioralnych (to, na co użytkownik reaguje na FB), możemy dotrzeć do osób zainteresowanych dowolnym produktem czy usługą. W tym celu możemy nie tylko wykorzystać informacje, które użytkownicy pozostawiają na swoich profilach, ale również ich zachowania na portalu. Jeżeli chcemy sprzedać produkt na swojej stronie internetowej – dotrzemy do osoby, która chętnie wychodzi poza Facebooka. Jeżeli chcesz, aby użytkownik polubił Twój fanpage, skierujemy reklamy do osób, które są aktywne wewnątrz Facebooka.

Szanujemy pieniądze naszych klientów, dlatego jeżeli osiągnięcie jakiegoś celu wydaje nam się nierealne – nie boimy się tego powiedzieć i zaproponujemy inne rozwiązanie.